Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo. 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. 
 
 

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. 

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. 

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast  ning kättetoimetamise viisist. 

Transpordi hind sisaldab kauba transporti kliendi välisukseni. 

Toodete transpordiga tegeleb Ermatiko OÜ kuller.

Tarneaeg on 4-6 nädalat.

Kaupade transportimine toimub Eesti piires. Transpordihinnad on antud mandri-Eesti piires, saartele kaupade tellimisel kehtivad eraldi hinnad, mis tuleb eelnevalt kokku leppida meili teel, milleks on sales@ermatiko.ee.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. 

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. 

Tellimuse vormistamine 

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. 

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. 

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

Makseviisid e-poes 

Tasudes ostetud toodete eest pangalingi kaudu, on Teie turvalisus tagatud. 

E-poes on võimalik tasuda ka arvega, arve väljastatakse peale ostu kinnitamist ja saadetakse kliendile e-mailie. 

Arveldamine toimub Eurodes. 
 

E-poes kasutatakse maksmiseks pangalinke järgmistes pankades: Swedbank, Bigbank, Coop, SEB, Luminor ja LHV.


 Ermatiko OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Ermatiko OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Taganemisõigus 

Kui kaup ei sobi või ei vasta Kliendi ootustele,on Kliendil õigus see tagastada 14.tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. 

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud enamal määral kui seda oleks kasutatud poes proovides ning peab olema tarbija poolt eelnevalt pakendatud originaalpakendisse või originaalpakendiga võrdväärsesse pakendisse, et kaup ei saaks transportimisel viga. 

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille saab täita- Kauba tagastusest hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. 

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). 

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. 

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. 

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. 

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. 

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. 

Palun veenduda enne pakendi avamist, et see ei oleks kahjustatud. Kahjustada saanud pakendite kohta palun teha märge kulleri saatelehele ning saata meile fotod. Ermatiko OÜ ei saa vastutada kahjustada saanud toodete eest kui need on avatud ilma kahju eelnevalt fikseerimata. 

Pretensiooni esitamise õigus 

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. 

Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. 

Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. 

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile mail@ermatiko.ee 

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. 

Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.  

Tagastamisele mittekuuluvad tooted 

Tagastamisele ei kuulu e-poest tellitud tooted, mida  on juba kasutatud.